Redaktorzy Energii Kobiety

Poznaj nasz Zespół

Przedstawiamy nasz Zespół redakcyjny, wśród którego znajdziesz ciekawe osobowości ze świata e-commerce, studentki, właścicielki firm, blogerki oraz dziewczyny, które ciągle poszukują ciekawych tematów oraz rozwijają swoje umiejętności i talenty.

Redaktorzy EnergiiKobiety.pl są wymienieni w porządku alfabetycznym wg imion.


Lubi słowa 📚 Kreowanie rzeczywistości poprzez pisanie sprawia jej ogromną przyjemność ✅ Poza tym, dużo czyta 📖 Szczególnie książki o tematyce wojennej. Najbardziej fascynuje ją życie zwykłych ludzi - ich przeżycia i emocje. Jest osobą, która chłonie rzeczywistość wszystkimi zmysłami. Amatorka twórczości „Kwiatu Jabłoni” i ich piosenek. W sezonie letnio-jesiennym zamyka lato w słoikach, robiąc przetwory, by zimą wyczarować z nich kulinarne cuda 🍒 Chętnie dzieli się przepisami.
Patrycja to osoba o wyjątkowo wszechstronnym i ciekawym charakterze 👩‍🦰Znana z lekkiego pióra, potrafi w fascynujący sposób oddać swoje myśli na papierze. Jej miłość do literatury kryminalnej 🧐 jest powszechnie znana - z zapartym tchem pochłania strony tajemniczych historii, rozplatając intrygi i układając układanki zaskakujących zakończeń. nieustannie dąży do zdobywania wiedzy i pogłębiania swoich zainteresowań🌎 Jej ciekawość świata jest nieograniczona, co skłania ją do zgłębiania różnorodnych tematów. Nie tylko czyta książki - eksploruje także internet, uczestniczy w warsztatach i spotkaniach kulturalnych oraz angażuje się w dyskusje na różnorodne tematy. Pasjonuje się również modą, widząc w niej wyraz swojej kreatywności i sposobu wyrażania siebie 👗Jej ubrania zawsze są starannie dobrane, a stylizacje odzwierciedlają jej wyjątkowy gust i umiejętność zestawiania nietypowych elementów w spójne całości ✅
🛒 Właścicielka firmy Akademia Biznesu VORMA 💙 Pasjonatka sprzedaży, w szczególności w kanale e-commerce 🪑 Ekspert w branży mebli i wyposażenia wnętrz. 👀 Prywatnie mama nastolatki, właścicielka puchatego ragdolla (kota), fanka książek fantasy i gry Minecraft a ostatnio pilna uczennica w grze na skrzypcach! 🎻 Największą pasją jest jednak dzielenie się wiedzą i ciągłe rozwijanie swoich umiejętności.