Czy wynajem urządzeń kosmetycznych jest opłacalny?

Wiele osób prowadzących własne salony kosmetologiczne czy też planujące w najbliższym czasie uruchomienie tego rodzaju punktów zastanawia się, jak podnieść jakość świadczonych usług i zapewnić klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych. Czy wynajem sprzętu kosmetycznego jest w takiej sytuacji opłacalny, czy jednak generuje niepotrzebne koszty?

Wynajem urządzeń kosmetycznych – jakie koszty?

Ile kosztuje wynajem urządzeń kosmetycznych? Czy stać mnie na taką ofertę?
Zapewne to właśnie kwestie finansowe budzą w przedsiębiorcach największe obawy związane z wynajmem urządzeń kosmetycznych. Ostatecznie jest to pewne stałe zobowiązanie, koszty, które trzeba ponosić przez cały okres trwania umowy dzierżawy. Poniżej rozwiewamy te wątpliwości i staramy się udowodnić, że to naprawdę błędne założenie!

Wynajem urządzeń kosmetycznych, oferowany przez wyspecjalizowane w tym zakresie firmy, to nic innego, jak pewna forma „abonamentu” na wybraną aparaturę (w praktyce cały proces wygląda podobnie, jak zakup telefonu czy innego urządzenia w sieci telekomunikacyjnej). Decydując się na taką ofertę, otrzymujesz spersonalizowane, dopasowane warunki współpracy, a także przejrzyste zasady związane z ponoszeniem opłat czy wykorzystywaniem urządzeń oddanych Ci w dzierżawę.

Dzierżawa sprzętu kosmetycznego – długość umowy a wysokość raty

Comiesięczna rata, w zależności od długości trwania umowy, może być naprawdę niska i przystępna, do tego jest fakturowana, zatem opłaty te „wrzucisz” w koszty księgowe. Nie musisz wykładać ogromnych kwot jednorazowo, co mogłoby być sporym wyzwaniem finansowym. A do tego serwisowanie urządzeń pozostaje wliczone w cenę raty, zatem nie ponosisz dodatkowych kosztów w razie awarii!

Nie obawiaj się również skomplikowanych formalności – firmy oferujące wynajem urządzeń dbają o załatwienie niezbędnych kwestii finansowych i prawnych, związanych ze sformułowaniem umowy dzierżawy.

Wynajmowanie sprzętu kosmetycznego – czy można go zakupić po zakończeniu umowy?

Czy mogę zatrzymać urządzenie kosmetyczne po zakończeniu umowy najmu?
Możesz obawiać się, że poniesiesz koszty wynajmu urządzenia kosmetycznego, a po zakończeniu umowy zostaniesz z niczym – a przecież wykorzystujesz aparaturę do realizacji zabiegów, wybierają ją Twoi klienci i nie chcesz ich stracić przez rezygnację z części świadczonych usług.

Tymczasem oferta wynajmu sprzętu kosmetycznego jest skonstruowana w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi najwygodniejszą możliwą opcję dalszego wykorzystania sprzętu. Aparatura kosmetyczna, która spełnia Twoje oczekiwania, może zostać w Twoim gabinecie dłużej – umowa może zostać przedłużona, ale już z niższą ratą, wynikającą z czasu trwania kontraktu. Możesz też wykupić na własność dany sprzęt, również w bardzo przystępnej cenie.

Jednak technologia idzie błyskawicznie do przodu i nowa aparatura pojawia się na rynku niemal z roku na rok – może się zatem okazać, że odpowiadać Ci będzie opcja oddania poprzedniego urządzenia i wynajęcie zupełnie nowego, również na raty, co pozwoli odświeżyć ofertę zabiegową i wpłynie na poprawę jakości obsługi oraz ocenę salonu kosmetycznego.

#współpraca #reklama

źródło zdjęć: pl.123rf.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *