Bajki, które musisz zobaczyć – part 2

Bajki, które pokochasz. Czas na kolejną część, w której znajdziesz pouczające historie. Obejrzyj je sama, z przyjaciółmi czy rodziną. Obiecujemy, że nie pożałujesz ani jednego filmu. Załóżmy, że nie obejrzałeś chociaż połowy filmu poniżej zaproponowanych. Czeka Cię piękna wzruszająca jesień.

Dinozaur

Bajka Dinozaur opowiada o iguanodonie Aladarze, który został wychowany przez małpiatki. Pewnego dnia musiał uciekać wraz ze swoją zastępczą rodziną przez deszcz spadających meteorytów.

Podczas wyprawy dinozaur napotyka stado dinozaurów do których postanawia dołączyć. Wraz z grupą innych dinozaurów desperacko muszą szukać bezpiecznego schronienia. Koniecznie musisz obejrzeć tę cudowną historię. Jest to zapierające dech w piersiach widowisko niewątpliwie dla widzów w każdym wieku.

Bajka, Aladar Disney Bajki

Nowe szaty króla

Nowe szaty króla to bajka opowiadająca o królu Kuzko, który rządzi w egzotycznym królestwie w Ameryce Południowej. Przez swój zły charakter, doradczyni dworu Yzma postanawia zamienić go w lamę.

Czy Kuzko zmieni się w człowieka? Czy się zmieni w dobrego władcę? Tego dowiesz się oglądając Nowe szaty króla. Przeżyj razem z Kuzko moc zabawnych i niebezpiecznych przygód niewątpliwie rozbawi Cię do łez nie raz.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie sprawdź artykuł Bajki Disneya, które musisz zobaczyć part 1.

Bajki – Księżniczka i żaba

Księżniczka i żaba to baśniowa, przepełniona jazzową muzyką opowieść o dziewczynie z Nowego Orleanu. O księciu zamienionym w żabę. Bohaterowie spotykają się, gdy książę wyjaśnia, że wystarczy jeden pocałunek aby go odmienić w człowieka, Tiara po pocałunku… zamienia się w żabę.

Piękna bajka opowiadająca o historii, której nigdzie nie zobaczysz. Wybierz się w niesamowitą podróż przez magiczne mokradła Luizjany, podczas której przekonasz się, że w życiu najważniejsza jest miłość, rodzina i przyjaźń a przede wszystkim odwaga.

Piorun

Piorun to hollywoodzka gwiazda a osoby pracujące przy nim dbają o to aby sam pies wierzył we wszystko to co się dzieje w serialu jest prawdziwe.

Podczas kręcenia jednej ze scen reżyser wymyślił, że jego przyjaciółka Penny zostaje porwana a sam pies jest przekonany o prawdziwości tego uprowadzenia. Dowiedź się jak mocno Piorun radzi sobie w prawdziwym świecie i jakich poznał przyjaciół.

Pies Dziewczynka Piorun Disney Bajki

Bajki – Zaplątani

Humorystyczna wersja opowieści o Roszpunce. Młoda piękna dziewczyna, która całe swoje lata życia mieszka w wieży, którą pilnuje jej matka Gertruda. Dziewczyna marzy o tym aby zwiedzić cały świat, wszystko poza wieżą, jednak jej matka nie pozwala jej wysunąć nosa poza wieżę.

Osiemnaste urodziny Roszpunki oraz pojawienie się niejakiego Flynna Ridera odmienia życie młodej dziewczyny na zawsze. Czarujący bandyta poszukiwany przez całe królestwo staje się przepustką do wolności Roszpunki. A właśnie taki ciekawy dodatek.. włosy głównej bohaterki posiadają magiczną moc.

Dziewczyna Chłopak Koń Ogier Roszpunka Bajki

Atlantyda. Zaginiony Ląd

Milo młody historyk w którym zaszczepiona została przez jego dziadka miłość i fascynacja legendą o Atlantydzie. A może jednak nie legendą? A prawdziwym zaginionym miastem, gdzie nie liczny przeżyli ponad 8 tysięcy lat temu wielką katastrofę? Poznaj jedno z piękniejszych baśni Disneya. Sama sceneria, podkład muzyczny, dubbing jest na bardzo wysokim poziomie. Milo oraz załoga, która została powołana na wyprawę posiada odmienne plany odnośnie Atlantydy.

Docierając na miejsce spotykają żyjąca cywilizację, która mimo wszystko funkcjonowała i żyła. Jednak to nie były prawdziwe lata świetności pięknej i potężnej Atlantydy. Historia porusza temat wartości pieniądza, chciwości wobec nich i tego jakim kosztem ludzie potrafią dojść do upragnionej władzy i bogactwa. Koniecznie rezerwuj wieczór właśnie na film prawdopodobnie pokochasz ten film tak mocno jak my!

Bajki – Vaiana: Skarb Oceanu

Najdzielniejsza na całej wyspie młoda księżniczka a zarazem wojowniczka Vaiana postanawia pomóc swojemu ludu odkryć problem znikających ryb na rafie, zniszczonych kokosów.. Dowiedziała się również o historii żeglarzy i odkrywców, którzy przemierzali nieustraszenie wody południowego Pacyfiku.

Postanawia wyruszyć na niebezpieczną misję i odkryć co jest tak złych następstw spotykających ją, jej rodzinę oraz mieszkańców. Poznaj Vaianę i bez wątpienia jej przepiękną podróż po oceanie.

Hawaje Magia Kobieta Mężczyzna

Nasze magiczne Encanto

Kolumbijka, młoda Maribel pochodzi z magicznej rodziny gdzie każdy członek otrzymuje magiczny dar. Jednak nie Maribel, przez co dziewczyna czuje się momentami gorsza i nie przydatna mieszkańcom miasteczka.

Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. Przeżyj historię młodej dziewczyny, poczuj ten niesamowity klimat i poczuj się jak mieszkaniec tego cudownego Encanto!

<iframe> Rodzina Encanto Magia Świeca Magiczne moce <frame>

źródło zdjęć: filmweb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się także spodobać
Depresja natostolaktów
Czytaj dalej

Jak wspierać nastolatki w walce z depresją – praktyczne wskazówki dla rodziców

Każdy rodzic pragnie, aby ich dziecko było szczęśliwe i zdrowe. Niestety, depresja dzieci i młodzieży staje się coraz większym problemem. W obliczu tego wyzwania jako rodzice, możemy odegrać kluczową rolę we wspieraniu naszych nastolatków. Zobacz, jak możesz skutecznie pomóc swojemu dziecku w radzeniu sobie z depresją. Sprawdź co dla was może być pomocne.
Czytaj dalej
ezgzamin ósmoklasisty lubin 2023 szkoły średnie lubin
Czytaj dalej

Egzamin ósmoklasisty 2023

Jesteś rodzicem ósmoklasisty i jak większość rodziców dzieci w tym wieku czekasz z niecierpliwością na moment, w którym twoja pociecha dostanie się do wybranej przez nią szkoły średniej? Egzamin ósmoklasisty 2023 spędza twój sen z powiek? Sprawdź co musisz wiedzieć na ten temat.
Czytaj dalej