Jak dbać o siebie w natłoku codziennych spraw?

Każdego dnia poświęcenie dla siebie dosłownie 30 minut, pozwoli na moment w którym każda z nas odpocznie, zrelaksuje się, ochłonie. Sprawdź plan na całe 100 dni, codziennych małych „obowiązków”, które wdrażając w swoje życie sprawią, że pokochasz siebie.

Czy masz świadomość tego, jak ważne jest to, aby każdego dnia znaleźć czas dla siebie? Jak dbać o siebie. Jak znaleźć czas dla siebie samej nawet 30 minut dziennie, pozwoli Ci na odetchnięcie od zgiełku, obowiązków i innych emocji towarzyszących Ci na co dzień. Zapraszam do wyzwania #100 dni challenge.

Jak dbać o siebie? Czas na wyzwanie!

Plan, który dla Ciebie opracowałam to kalendarz na najbliższe 100 dni do pokochania siebie jeszcze bardziej. Dzięki niemu odnajdziesz chwilę spokoju, relaksu a nawet spróbujesz czegoś nowego! Takie podejście sprawi, że będziesz bardziej uważna na własne potrzeby.

Zadania zaplanowane są od poniedziałku do piątku. Nie są długie, ciężkie ani kosztowne. Dobierając proponowane zadania, możesz dostosować je do siebie, dzięki czemu będą odpowiadać Twojemu stylowi życia. Możesz też dopasować je do swoich możliwości finansowych, a także do miejsca zamieszkania.

Najważniejsze w tym całym wyzwaniu jest to abyś poczuła się wartościowa, odprężona i wracała do swojej codzienności ze świeżym umysłem gotowym na każde wyzwanie. Nie oszukuj się. Wiem dobrze, jak ciężko jest czasami móc po prostu przeczytać parę stron ulubionej książki, znaleźć czas na ugotowanie pysznej zapiekanki, czy po prostu wyjść na spacer.

#metime

Czas dla siebie – zainspiruj się!

Nasz cały blog to źródło inspiracji. Znajdziesz tu między innymi przepisy, na proste pyszne śniadania, najlepsze kosmetyki na domowe SPA, listę najciekawszych podcastów, czy jak radzić sobie z bezsilnością i zmęczeniem.

Poniżej przesyłamy Wam plan liczący tygodnie. Może go sobie wydrukować, zapisać w telefonie, przepisać do kalendarza „zadania” i włączyć przypominajkę. Każda forma, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia jest dobra. Nie ma dobrych czy złych form spędzania czasu, dlatego wybierz to, co jest dla Ciebie najprzyjemniejsze!

Co w tym złego aby znaleźć czas dla siebie i małych przyjemności? Jeśli wiesz jak ważna jest zabawa w rozwoju dziecka, dlaczego tak trudno uwierzyć, że w dorosłym życiu również ta “zabawa” jest Ci potrzebna? Spraw, aby to wewnętrzne dziecko, które się ukryło, wyszło na światło dzienne!

Jak dbać o siebie w natłoku codziennych spraw?

Każdego dnia poświęcenie dla siebie dosłownie 30 minut, pozwoli na moment w którym każda z nas odpocznie, zrelaksuje się, ochłonie. Sprawdź plan na całe 100 dni, codziennych małych „obowiązków”, które wdrażając w swoje życie sprawią, że pokochasz siebie.

Zapisz sobie poniższe zdjęcia i zacznij już dziś od dbania o siebie. Małe chwile a także małe przyjemności, które możesz dostarczyć tylko dla siebie. Zdrowe nawyki, niezdrowe przyjemności, wszystko to jest nam potrzebne. Przecież chodzi o równowagę, nieprawdaż?

Specjalnie nie wpisałam daty rozpoczęcia, ponieważ wyzwanie możesz rozpocząć w każdym momencie. Pomyślności w dbaniu o siebie małymi kroczkami, dzień po dniu. Życzę Ci powodzenia, oraz zachęcam do śledzenia naszego konta na Instagramie i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się także spodobać
Czytaj dalej

Jak zrobić porządek w szafie? 5 porad, które ułatwią Ci życie

Dobra organizacja rzeczy i porządek w szafie to kluczowe kwestie przy tworzeniu spójnej garderoby we wnętrzu. Uwierz, że po generalnym porządku w szafie żyje się lepiej – bez sterty nieuporządkowanych ubrań i porozrzucanych akcesoriów. Sprawdź, jakie porady przygotowałam specjalnie dla Ciebie!
Czytaj dalej